Print

 

Р  А  С  П  О  Р  Е  Д   И  Р Е З У Л Т А Т И

ТАКМИЧЕЊА ПРВЕ МАЧВАНСКЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ У ШАХУ ЗА СЕЗОНУ 2019 ГОДИНЕ

 

 

1 КОЛО, НЕДЕЉА  15.09.2019 год.у 11.00 часова

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

КОЛО, НЕДЕЉА  22.09.2019 год. у 11.00 часова

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

КОЛО, НЕДЕЉА 29.09.2019 год.у  11.00 часова

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

КОЛО, НЕДЕЉА  06.10.2019 год. у  11.00 часова

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

КОЛО, НЕДЕЉА  13.10.2019 год. у 11.00 часова

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

КОЛО, НЕДЕЉА  20.10.2019 год. у 11.00 часова

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

КОЛО, НЕДЕЉА  27.10.2019 год. у 11.00 часовa

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

КОЛО, НЕДЕЉА  03.11.2019 год. у 11.00 часовa

Комплетни резултати по таблама: кликни овде 

 

КОЛО, НЕДЕЉА  10.11.2019 год. у 11.00 часовa

Комплетни резултати по таблама: кликни овде  

 

  Табела          
             
Пласман Назив Место Одиграно Добијено Изгубљено Поени
    1 Дубље Дубље 8 49.5 14.5    24
    2 Гранит Радаљ 8 42.0 22.0    18
    3 Младост Доња Борина 8 41.0 23.0    14
    4 Пејиновић Пејиновић 8 35.5 28.5    14
    5 Дебрц Дебрц 8 27.5 36.5    13
    6 Отварање Коцељева 8 25.0 39.0     9
    7 Краљ Шабац 8 31.0 33.0     8
    8 Мајур Мајур 8 20.0 44.0     4
    9 Очаге Очаге 8 16.5 47.5     0

 

ПЛЕЈОФ ПОЛУФИНАЛЕ, НЕДЕЉА  17.11.2019 год. у 11.00 часовa

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

ПЛЕЈОФ ФИНАЛЕ, НЕДЕЉА  24.11.2019 год. у 11.00 часовa

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

 

 

Р  А  С  П  О  Р  Е  Д   И  Р Е З У Л Т А Т И

ТАКМИЧЕЊА ПРВЕ МАЧВАНСКЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ У ШАХУ ЗА СЕЗОНУ 2018 ГОДИНЕ

 

1 КОЛО, НЕДЕЉА  30.09.2018 год.у 11.00 часова

 

2  КОЛО, НЕДЕЉА  07.10.2018 год. у 11.00 часова

 

3  КОЛО, НЕДЕЉА 14.10.2018 год.у  11.00 часова

 

4  КОЛО, НЕДЕЉА  21.10.2018 год. у  11.00 часова

 

5  КОЛО, НЕДЕЉА  28.10.2018 год. у 11.00 часова

 

6  КОЛО, НЕДЕЉА  04.11.2018 год. у 11.00 часова

 

7  КОЛО, НЕДЕЉА  11.11.2018 год. у 11.00 часовa

 

  Табела          
             
Пласман Назив Место Одиграно Добијено Изгубљено Поени
    1 Учитељ Љубo Лозница 7 38.0 18.0  19
    2 Краљ Шабац 7 33.0 23.0  17
    3 Лепота Порока Дебрц 7 31.5 24.5  12
    4 Дебрц Дебрц 7 27.5 28.5   8
    5 Младост Доња Борина 7 26.5 29.5   8
    6 Пејиновић Пејиновић 7 24.0 32.0   7
    7 Мајур Мајур 7 24.5 31.5   5
    8 Коцељева Коцељева 7 19.0 37.0   1

 

ПЛЕЈОФ ПОЛУФИНАЛЕ, НЕДЕЉА  18.11.2018 год. у 11.00 часовa

ПЛЕЈОФ ФИНАЛЕ, НЕДЕЉА  25.11.2018 год. у 11.00 часовa

 

Извештај са финала Плејоф-а кликни овде