Р  А  С  П  О  Р  Е  Д   И  Р Е З У Л Т А Т И

ТАКМИЧЕЊА ПРВЕ МАЧВАНСКЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ У ШАХУ ЗА СЕЗОНУ 2021 ГОДИНЕ

Chess Results site кликни овде

 

1 КОЛО, НЕДЕЉА  19.09.2021 год.у 11.00 часова

  • УЧИТЕЉ ЉУБО ЛОЗНИЦА – ДЕБРЦ 6.0 : 0.0
  • ПЕЈИНОВИЋ – КРАЉ ШАБАЦ 3.0 : 3.0
  • НАПРЕДАК РИБАРИ – МЛАДОСТ Д. БОРИНА 2.0 : 4.0
  • ДУБЉЕ 2 – МАЈУР 3.5 : 2.5
  • ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА – СУПЕР СЛОГА 2 Л. ШОР 4.5 : 1.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде 

 

2  КОЛО, НЕДЕЉА  26.09.2021 год. у 11.00 часова

  • ДЕБРЦ – СУПЕР СЛОГА 2 Л. ШОР 4.5 : 1.5
  • МАЈУР – ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА 2.0 : 4.0
  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА – ДУБЉЕ 2 4.5 : 1.5
  • КРАЉ ШАБАЦ – НАПРЕДАК РИБАРИ 4.5 : 1.5
  • УЧИТЕЉ ЉУБО ЛОЗНИЦА – ПЕЈИНОВИЋ 4.0 : 2.0

Комплетни резултати по таблама: кликни овде 

 

3  КОЛО, НЕДЕЉА 03.10.2021 год.у  11.00 часова

  • ПЕЈИНОВИЋ – ДЕБРЦ 4.5 : 1.5
  • НАПРЕДАК РИБАРИ – УЧИТЕЉ ЉУБО ЛОЗНИЦА 0.5 : 5.5
  • ДУБЉЕ 2 – КРАЉ ШАБАЦ 3.5 : 2.5
  • ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА – МЛАДОСТ Д. БОРИНА 2.5 : 3.5
  • СУПЕР СЛОГА 2 Л. ШОР – МАЈУР 4.0 : 2.0

Комплетни резултати по таблама: кликни овде 

 

4  КОЛО, НЕДЕЉА  10.10.2021 год. у  11.00 часова

  • ДЕБРЦ – МАЈУР 2.0 : 4.0
  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА – СУПЕР СЛОГА 2 Л. ШОР 4.0 : 2.0
  • КРАЉ ШАБАЦ – ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА 2.5 : 3.5
  • УЧИТЕЉ ЉУБО ЛОЗНИЦА – ДУБЉЕ 2 6.0 : 0.0
  • ПЕЈИНОВИЋ – НАПРЕДАК РИБАРИ 6.0 : 0.0

Комплетни резултати по таблама: кликни овде 

 

5  КОЛО, НЕДЕЉА  17.10.2021 год. у 11.00 часова

  • НАПРЕДАК РИБАРИ – ДЕБРЦ 1.5 : 4.5
  • ДУБЉЕ 2 – ПЕЈИНОВИЋ 3.0 : 3.0
  • ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА – УЧИТЕЉ ЉУБО ЛОЗНИЦА 2.0 : 4.0
  • СУПЕР СЛОГА 2 Л. ШОР – КРАЉ ШАБАЦ 2.0 : 4.0
  • МАЈУР – МЛАДОСТ Д. БОРИНА  2.0 : 4.0

Комплетни резултати по таблама: кликни овде 

 

 6  КОЛО, НЕДЕЉА  24.10.2021 год. у 11.00 часова

  • ДЕБРЦ – МЛАДОСТ Д. БОРИНА 2.5 : 3.5
  • КРАЉ ШАБАЦ – МАЈУР 4.5 : 1.5
  • УЧИТЕЉ ЉУБО ЛОЗНИЦА – СУПЕР СЛОГА 2 Л. ШОР 3.5 : 2.5
  • ПЕЈИНОВИЋ – ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА 3.5 : 2.5
  • НАПРЕДАК РИБАРИ – ДУБЉЕ 2 2.5 : 3.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

7  КОЛО, НЕДЕЉА  31.10.2021 год. у 11.00 часовa

  • ДУБЉЕ 2 – ДЕБРЦ 4.0 : 2.0
  • ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА – НАПРЕДАК РИБАРИ 5.5 : 0.5
  • СУПЕР СЛОГА 2 Л. ШОР – ПЕЈИНОВИЋ 1.5 : 4.5
  • МАЈУР  – УЧИТЕЉ ЉУБО ЛОЗНИЦА 0.0 : 6.0
  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА – КРАЉ ШАБАЦ 4.5 : 1.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

8  КОЛО, НЕДЕЉА  07.11.2021 год. у 11.00 часовa

  • ДЕБРЦ – КРАЉ ШАБАЦ 1.5 : 4.5
  • УЧИТЕЉ ЉУБО ЛОЗНИЦА – МЛАДОСТ Д. БОРИНА 3.0 : 3.0
  • ПЕЈИНОВИЋ – МАЈУР 4.5 : 1.5
  • НАПРЕДАК РИБАРИ – СУПЕР СЛОГА 2 Л. ШОР 2.0 : 4.0
  • ДУБЉЕ 2 – ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА 1.0 : 5.0

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

9  КОЛО, НЕДЕЉА  21.11.2021 год. у 11.00 часовa

  • ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА – ДЕБРЦ 4.5 : 1.5
  • СУПЕР СЛОГА 2 Л. ШОР – ДУБЉЕ 2 3.0 : 3.0
  • МАЈУР – НАПРЕДАК РИБАРИ 4.0 : 2.0
  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА   – ПЕЈИНОВИЋ 1.5 : 4.5
  • КРАЉ ШАБАЦ – УЧИТЕЉ ЉУБО ЛОЗНИЦА 2.5 : 3.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

ТАБЕЛА

Пласман Назив клуба Место
Одиграно
 Добијено
Поени
1  
Учитељ Љубo Лозница 9 41.5 25
2  
Младост
Доња Борина
9 32.5 22
3  
Пејиновић
Пејиновић
9 35.5 20
4  
Отварање
Коцељева 9 34.0 18
5  
Дубље 2
Дубље 9 23.0 14
6  
Краљ
Шабац 9 29.5 13
7  
Супер Слога 2 Липнички Шор 9 22.0 7
8  
Дебрц Дебрц 9 20.0 6
9  
Мајур
Мајур
9 19.5 6
    10  
Напредак
Рибари
9 12.5 0

 

Комплетна статистика играча по колима: кликни овде   

 

 ПЛЕЈОФ ПОЛУФИНАЛЕ, НЕДЕЉА  28.11.2021 год. у 11.00 часовa

  • УЧИТЕЉ ЉУБО ЛОЗНИЦА – ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА 5.0 : 1.0
  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА – ПЕЈИНОВИЋ 2.0 : 4.0

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

ПЛЕЈОФ ФИНАЛЕ, НЕДЕЉА  05.12.2021 год. у 11.00 часовa

  • УЧИТЕЉ ЉУБО ЛОЗНИЦА –  ПЕЈИНОВИЋ 3.5 : 2.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде 

 

 

Р  А  С  П  О  Р  Е  Д   И  Р Е З У Л Т А Т И

ТАКМИЧЕЊА ПРВЕ МАЧВАНСКЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ У ШАХУ ЗА СЕЗОНУ 2020 ГОДИНЕ

Chess Results site кликни овде

 

1 КОЛО, НЕДЕЉА  20.09.2020 год.у 11.00 часова

  • ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА – НАПРЕДАК РИБАРИ 3.0 : 3.0
  • ГРАНИТ РАДАЉ – КРАЉ ШАБАЦ 3.5 : 2.5
  • ПЕЈИНОВИЋ – ДУБЉЕ 2 3.0 : 3.0
  • ОЧАГЕ – ДЕБРЦ 4.0 : 2.0
  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА – МАЈУР 4.5 : 1.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

2  КОЛО, НЕДЕЉА  27.09.2020 год. у 11.00 часова

  • НАПРЕДАК РИБАРИ – МАЈУР 3.5 : 2.5
  • ДЕБРЦ – МЛАДОСТ Д. БОРИНА 1.5 : 4.5
  • ДУБЉЕ 2 – ОЧАГЕ 5.0 : 1.0
  • КРАЉ ШАБАЦ – ПЕЈИНОВИЋ 4.5 : 1.5
  • ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА – ГРАНИТ РАДАЉ 3.5 : 2.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

3  КОЛО, НЕДЕЉА 04.10.2020 год.у  11.00 часова

  • ГРАНИТ РАДАЉ – НАПРЕДАК РИБАРИ 3.0 : 3.0
  • ПЕЈИНОВИЋ – ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА 2.0 : 4.0
  • ОЧАГЕ – КРАЉ ШАБАЦ 1.0 : 5.0
  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА – ДУБЉЕ 2 5.0 : 1.0
  • МАЈУР – ДЕБРЦ 3.0 : 3.0

Комплетни резултати по таблама: кликни овде 

 

4  КОЛО, НЕДЕЉА  11.10.2020 год. у  11.00 часова

  • НАПРЕДАК РИБАРИ – ДЕБРЦ 1.5 : 4.5
  • ДУБЉЕ 2 – МАЈУР 3.0 : 3.0
  • КРАЉ ШАБАЦ – МЛАДОСТ Д. БОРИНА 3.5 : 2.5
  • ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА – ОЧАГЕ 3.0 : 3.0
  • ГРАНИТ РАДАЉ – ПЕЈИНОВИЋ 3.5 : 2.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

5  КОЛО, НЕДЕЉА  18.10.2020 год. у 11.00 часова

  • ПЕЈИНОВИЋ – НАПРЕДАК РИБАРИ 5.0 : 1.0
  • ОЧАГЕ – ГРАНИТ РАДАЉ 1.5 : 4.5
  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА – ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА 4.5 : 1.5
  • МАЈУР – КРАЉ ШАБАЦ 4.5 : 1.5
  • ДЕБРЦ – ДУБЉЕ 2  4.5 : 1.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде 

 

 6  КОЛО, НЕДЕЉА  25.10.2020 год. у 11.00 часова

  • НАПРЕДАК РИБАРИ – ДУБЉЕ 2 3.0 : 3.0
  • КРАЉ ШАБАЦ – ДЕБРЦ 5.5 : 0.5
  • ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА – МАЈУР 4.5 : 1.5
  • ГРАНИТ РАДАЉ – МЛАДОСТ Д. БОРИНА 3.0 : 3.0
  • ПЕЈИНОВИЋ – ОЧАГЕ 5.0 : 1.0

Комплетни резултати по таблама: кликни овде 

 

7  КОЛО, НЕДЕЉА  01.11.2020 год. у 11.00 часовa

  • ОЧАГЕ – НАПРЕДАК РИБАРИ 4.0 : 2.0
  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА – ПЕЈИНОВИЋ 3.0 : 3.0
  • МАЈУР – ГРАНИТ РАДАЉ 3.0 : 3.0
  • ДЕБРЦ  – ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА 3.0 : 3.0
  • ДУБЉЕ 2  – КРАЉ ШАБАЦ 2.0 : 4.0

Комплетни резултати по таблама: кликни овде 

 

8  КОЛО, НЕДЕЉА  16.05.2021 год. у 11.00 часовa

  • НАПРЕДАК РИБАРИ – КРАЉ ШАБАЦ 1.0 : 5.0
  • ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА – ДУБЉЕ 2 3.5 : 2.5
  • ГРАНИТ РАДАЉ – ДЕБРЦ 3.5 : 2.5
  • ПЕЈИНОВИЋ  – МАЈУР 5.5 : 0.5
  • ОЧАГЕ – МЛАДОСТ Д. БОРИНА 2.5 : 3.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

9  КОЛО, НЕДЕЉА  23.05.2021 год. у 11.00 часовa

  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА – НАПРЕДАК РИБАРИ 5.5 : 0.5
  • МАЈУР – ОЧАГЕ 3.5 : 2.5
  • ДЕБРЦ – ПЕЈИНОВИЋ 1.0 : 5.0
  • ДУБЉЕ 2   – ГРАНИТ РАДАЉ 3.0 : 3.0
  • КРАЉ ШАБАЦ  – ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА 3.5 : 2.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде 

 

ТАБЕЛА

Пласман Назив клуба Место
Одиграно
 Добијено
Поени
1  
Краљ Шабац 9 35.0 21
2  
Младост
Доња Борина
9 36.0 20
3  
Гранит
Радаљ
9 29.5 16
4  
Отварање Коцељева 9 28.5 15
5  
Пејиновић
Пејиновић 9 32.5 14
6  
Мајур Мајур 9 23.0 9
7  
Дебрц Дебрц 9 22.5 8
8  
Дубље 2 Дубље 9 24.0 7
9  
Очаге
Очаге
9 20.5 7
    10  
Напредак Рибари 9 19.5 6

 

Комплетна статистика играча по колима: кликни овде   

 

ПЛЕЈОФ ПОЛУФИНАЛЕ, НЕДЕЉА  30.05.2021 год. у 11.00 часовa

  • КРАЉ ШАБАЦ  – ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА 3.0 : 3.0
  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА – ГРАНИТ РАДАЉ 2.5 : 3.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

ПЛЕЈОФ ФИНАЛЕ, НЕДЕЉА  06.06.2021 год. у 11.00 часовa

  • КРАЉ ШАБАЦ  –  ГРАНИТ РАДАЉ 2.5 : 3.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде 

 

 

Р  А  С  П  О  Р  Е  Д   И  Р Е З У Л Т А Т И

ТАКМИЧЕЊА ПРВЕ МАЧВАНСКЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ У ШАХУ ЗА СЕЗОНУ 2019 ГОДИНЕ

 

1 КОЛО, НЕДЕЉА  15.09.2019 год.у 11.00 часова

  • КРАЉ ШАБАЦ ЈЕ СЛОБОДАН
  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА – ПЕЈИНОВИЋ 4.0 : 4.0
  • ДУБЉЕ – ОЧАГЕ 8.0 : 0.0
  • ДЕБРЦ – МАЈУР 5.0 : 3.0
  • ГРАНИТ РАДАЉ – ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА 5.5 : 2.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

КОЛО, НЕДЕЉА  22.09.2019 год. у 11.00 часова

  • ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА ЈЕ СЛОБОДАНА
  • МАЈУР – ГРАНИТ РАДАЉ 0.0 : 8.0
  • ОЧАГЕ – ДЕБРЦ 2.5 : 5.5
  • ПЕЈИНОВИЋ – ДУБЉЕ 3.5 : 4.5
  • КРАЉ ШАБАЦ – МЛАДОСТ Д. БОРИНА  4.0 : 4.0

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

КОЛО, НЕДЕЉА 29.09.2019 год.у  11.00 часова

  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА ЈЕ СЛОБОДАНА
  • ДУБЉЕ – КРАЉ ШАБАЦ 6.0 : 2.0
  • ДЕБРЦ – ПЕЈИНОВИЋ 4.0 : 4.0
  • ГРАНИТ РАДАЉ – ОЧАГЕ 4.5 : 3.5
  • ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА  – МАЈУР 5.0 : 3.0

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

КОЛО, НЕДЕЉА  06.10.2019 год. у  11.00 часова

  • МАЈУР ЈЕ СЛОБОДАН
  • ОЧАГЕ – ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА 2.5 : 5.5
  • ПЕЈИНОВИЋ – ГРАНИТ РАДАЉ 2.5 : 5.5
  • КРАЉ ШАБАЦ – ДЕБРЦ 3.5 : 4.5
  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА – ДУБЉЕ 2.5 : 5.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

КОЛО, НЕДЕЉА  13.10.2019 год. у 11.00 часова

  • ДУБЉЕ ЈЕ СЛОБОДНO
  • ДЕБРЦ – МЛАДОСТ Д. БОРИНА 0.5 : 7.5
  • ГРАНИТ РАДАЉ – КРАЉ ШАБАЦ 7.0 : 1.0
  • ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА – ПЕЈИНОВИЋ 1.5 : 6.5
  • МАЈУР – ОЧАГЕ  4.5 : 3.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

КОЛО, НЕДЕЉА  20.10.2019 год. у 11.00 часова

  • ОЧАГЕ  СУ СЛОБОДАНЕ
  • ПЕЈИНОВИЋ – МАЈУР 4.5 : 3.5
  • КРАЉ ШАБАЦ – ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА 5.5 : 2.5
  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА – ГРАНИТ РАДАЉ 3.0 : 5.0
  • ДУБЉЕ – ДЕБРЦ 8.0 : 0.0

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

КОЛО, НЕДЕЉА  27.10.2019 год. у 11.00 часовa

  • ДЕБРЦ  ЈЕ СЛОБОДАН
  • ГРАНИТ РАДАЉ – ДУБЉЕ 3.0 : 5.0
  • ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА – МЛАДОСТ Д. БОРИНА 2.0 : 6.0
  • МАЈУР  – КРАЉ ШАБАЦ 4.0 : 4.0
  • ОЧАГЕ – ПЕЈИНОВИЋ 2.5 : 5.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

КОЛО, НЕДЕЉА  03.11.2019 год. у 11.00 часовa

  • ПЕЈИНОВИЋ  ЈЕ СЛОБОДАН
  • КРАЉ ШАБАЦ – ОЧАГЕ 8.0 : 0.0
  • МЛАДОСТ Д. БОРИНА – МАЈУР 8.0 : 0.0
  • ДУБЉЕ  – ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА 6.5 : 1.5
  • ДЕБРЦ – ГРАНИТ РАДАЉ 4.5 : 3.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде 

 

КОЛО, НЕДЕЉА  10.11.2019 год. у 11.00 часовa

  • ГРАНИТ РАДАЉ  ЈЕ СЛОБОДАН
  • ОТВАРАЊЕ КОЦЕЉЕВА – ДЕБРЦ 4.5 : 3.5
  • МАЈУР – ДУБЉЕ 2.0 : 6.0
  • ОЧАГЕ  – МЛАДОСТ Д. БОРИНА 2.0 : 6.0
  • ПЕЈИНОВИЋ – КРАЉ ШАБАЦ 5.0 : 3.0

Комплетни резултати по таблама: кликни овде  

 

ТАБЕЛА

Пласман Назив клуба Место
Одиграно
 Добијено
Поени
1  
Дубље Дубље 8 49.5 24
2  
Гранит
Радаљ
8 42.0 18
3  
Младост
Доња Борина
8 41.0 14
4  
Пејиновић Пејиновић 8 35.5 14
5  
Дебрц
Дебрц 8 27.5 13
6  
Отварање Коцељева 8 25.0 9
7  
Краљ Шабац 8 31.0 8
8  
Мајур Мајур 8 20.0 4
9  
Очаге
Очаге
8 16.5 0

 

Комплетна статистика играча по колима: кликни овде  

 

ПЛЕЈОФ ПОЛУФИНАЛЕ, НЕДЕЉА  17.11.2019 год. у 11.00 часовa

  • ДУБЉЕ –  ПЕЈИНОВИЋ 4.5 : 3.5
  • ГРАНИТ РАДАЉ – МЛАДОСТ Д. БОРИНА 3.5 : 4.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

ПЛЕЈОФ ФИНАЛЕ, НЕДЕЉА  24.11.2019 год. у 11.00 часовa

  • ДУБЉЕ –  МЛАДОСТ Д. БОРИНА 5.5 : 2.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде

 

 

 

Р  А  С  П  О  Р  Е  Д   И  Р Е З У Л Т А Т И

ТАКМИЧЕЊА ПРВЕ МАЧВАНСКЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ У ШАХУ ЗА СЕЗОНУ 2018 ГОДИНЕ

 

1 КОЛО, НЕДЕЉА  30.09.2018 год.у 11.00 часова

  • ШК ДЕБРЦ – ШК УЧИТЕЉ ЉУБО 2.0 : 6.0
  • ШК МЛАДОСТ Д. БОРИНА – ШК ШАБАЧКИ КРАЉ 3.0 : 5.0
  • ШК ПЕЈИНОВИЋ – ШК МАЈУР 5.5 : 2.5
  • ШК КОЦЕЉЕВА – ШК ЛЕПОТА ПОРОКА 3.0 : 5.0

 

2  КОЛО, НЕДЕЉА  07.10.2018 год. у 11.00 часова

  • ШК УЧИТЕЉ ЉУБО – ШК ЛЕПОТА ПОРОКА 5.0 : 3.0
  • ШК МАЈУР – ШК КОЦЕЉЕВА 4.0 : 4.0
  • ШК ШАБАЧКИ КРАЉ – ШК ПЕЈИНОВИЋ 5.0 : 3.0
  • ШК ДЕБРЦ – ШК МЛАДОСТ Д. БОРИНА 4.0 : 4.0

 

3  КОЛО, НЕДЕЉА 14.10.2018 год.у  11.00 часова

  • ШК МЛАДОСТ Д. БОРИНА – ШК УЧИТЕЉ ЉУБО 3.5 : 4.5
  • ШК ПЕЈИНОВИЋ –ШК ДЕБРЦ 2.0 : 6.0
  • ШК КОЦЕЉЕВА – ШК ШАБАЧКИ КРАЉ 2.0 : 6.0
  • ШК ЛЕПОТА ПОРОКА – ШК МАЈУР 5.5 : 2.5

 

4  КОЛО, НЕДЕЉА  21.10.2018 год. у  11.00 часова

  • ШК УЧИТЕЉ ЉУБО – ШК МАЈУР 5.5 : 2.5
  • ШК ШАБАЧКИ КРАЉ – ШК ЛЕПОТА ПОРОКА 4.0 : 4.0
  • ШК ДЕБРЦ – ШК КОЦЕЉЕВА 6.0 : 2.0
  • ШК МЛАДОСТ Д. БОРИНА – ШК ПЕЈИНОВИЋ 5.0 : 3.0

 

5  КОЛО, НЕДЕЉА  28.10.2018 год. у 11.00 часова

  • ШК ПЕЈИНОВИЋ – ШК УЧИТЕЉ ЉУБО 1.5 : 6.5
  • ШК КОЦЕЉЕВА – ШК МЛАДОСТ Д. БОРИНА 3.5 : 4.5
  • ШК ЛЕПОТА ПОРОКА – ШК ДЕБРЦ 6.0 : 2.0
  • ШК МАЈУР – ШК ШАБАЧКИ КРАЉ 3.5 : 4.5

 

6  КОЛО, НЕДЕЉА  04.11.2018 год. у 11.00 часова

  • ШК УЧИТЕЉ ЉУБО – ШК ШАБАЧКИ КРАЉ 4.0 : 4.0
  • ШК ДЕБРЦ – ШК МАЈУР 4.0 : 4.0
  • ШК МЛАДОСТ Д. БОРИНА – ШК ЛЕПОТА ПОРОКА 4.0 : 4.0
  • ШК ПЕЈИНОВИЋ – ШК КОЦЕЉЕВА 5.0 : 3.0

 

7  КОЛО, НЕДЕЉА  11.11.2018 год. у 11.00 часовa

  • ШК КОЦЕЉЕВА – ШК УЧИТЕЉ ЉУБО 1.5 : 6.5
  • ШК ЛЕПОТА ПОРОКА – ШК ПЕЈИНОВИЋ 4.0 : 4.0
  • ШК МАЈУР – ШК МЛАДОСТ Д. БОРИНА 5.5 : 2.5
  • ШК ШАБАЧКИ КРАЉ –ШК ДЕБРЦ 4.5 : 3.5

 

ТАБЕЛА

Пласман Назив клуба Место
Одиграно
 Добијено
Поени
1  
Учитељ Љубо
Лозница 7 38.0 19
2  
Краљ
Шабац
7 33.0 17
3  
Лепота Порока
Дебрц
7 31.5 12
4  
Дебрц Дебрц 7 27.5 8
5  
Младост
Доња Борина
7 26.5 8
6  
Пејиновић Пејиновић 7 24.0 7
7  
Мајур Мајур 7 24.5 5
8  
Коцељева Коцељева 7 19.0 1

 

ПЛЕЈОФ ПОЛУФИНАЛЕ, НЕДЕЉА  18.11.2018 год. у 11.00 часовa

  • ШК УЧИТЕЉ ЉУБО –  ШК ДЕБРЦ 6.5 : 1.5
  • ШК ШАБАЧКИ КРАЉ – ШК ЛЕПОТА ПОРОКА 2.0 : 6.0

ПЛЕЈОФ ФИНАЛЕ, НЕДЕЉА  25.11.2018 год. у 11.00 часовa

  • ШК УЧИТЕЉ ЉУБО –   ШК ЛЕПОТА ПОРОКА  4.5 : 3.5

Комплетни резултати по таблама: кликни овде 

 

Извештај са финала Плејоф-а кликни овде